صفحه اصلی   ورود کاربران   چاپ صفحه  
امـروز : دوشنبه 3 مهر 96


            ​  | 

بخش مهندسي عمران با وجود گرایش‌های آموزشي و برخورداری از مجموعه اي از اساتيد مبرز و متعهد و نيز جذب و آموزش دانشجويان نخبه و علاقمند در مقاطع مختلف کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتري و با گرايش‌هاي مختلف تخصصي و حرفه اي امروزه در صدر دانشکده هاي موفق مهندسي عمران کشور و منطقه خود نمايي مي نمايد. وجود فارغ التحصيلان توانا و کارآمد اين دانشکده در رأس فرآيندهاي صنعتي و حرفه‌اي و آموزشي و پژوهشي کشور، نمونه بارزي از جايگاه علمي و پژوهشي آن بشمار مي رود.

اين بخش به يمن محيطي سرشار از همبستگي، علاقمندي و مبتني بر همت والاي اساتيد دلسوز و علاقمند آن، همچنين فرآيند تصميم سازي جمعي، روز به روز شکوفا تر گردیده و مديريت دانشکده در راستاي تلاش و برنامه مديران دوره هاي گذشته که جملگي برخاسته از اراده جمعي اساتيد دانشکده بوده اند، ارتقاء علمي، پژوهشي، آموزشي و توسعه ارتباط با صنعت بخش و تکريم اساتيد و دانشجويان را وجهه همت خود ساخته است.

تلاش مديريت در اين راستا و در تحقق برنامه توسعه راهبردی بمنظور دست یافت به عالی‌ترین اهداف توسعه علمي و فرهنگي در رشته عمران کماکان نیازمند به مساعدت ها و ياري اساتید بزرگوار و مسئولین محترم و همت والاي دانشجويان و مجموعه پرسنل آموزشي و اداري مي باشد. مديريت بخش ضمن آمادگی پذیرش پيشنهادات و انتقادات در جهت رفع موانع موجود و بهينه سازي فرآيند آموزش و پژوهش، خود را متعهد مي‌داند که در حفظ و ارتقاء اين امانت بزرگ نهايت کوشش و توان را بکار بندد. امید است که مشمول فضل و تأیید الهی واقع گرديم.

شرح اختیارات و وظایف رئيس گروه

1- نظارت بر حسن اجراي مصوباتي که از طريق رئيس دانشکده ابلاغ مي شود و ايجاد زمينه هاي مناسب براي رشد استعدادهاي تحصيلي
2- ايجاد هماهنگي و نظارت بر امور آموزشي و پژوهشي، اداري و مالي بخش
3- نظارت بر حسن اجراي وظايف آموزشي و پژوهشي اعضاي هيات علمي بخش
4- ارزيابي و هماهنگ کردن کليه فعاليتهاي واحدهاي تابعه
5- پيشنهاد بودجه ساليانه بخش
6- نظارت بر کار شوراهاي مختلف بخش
7- ارزيابي فعاليت ساليانه بخش و گزارش آن به رئيس دانشکده
8- ايجاد ارتباط و هماهنگي با معاونين دانشکده جهت اجراي مقررات و ضوابط مربوط در بخش
9- بررسي و برآورد نيازهاي مالي، استخدامي، تجهيزاتي و تحقيقاتي دانشکده و اعلام آن به مقامات مسئول سازمان مرکزي دانشگاه
10- شرکت درشوراهاي ذيربط دانشکده و انعکاس نتايج و گزارشات شوراها به اعضاي هيات علمي و کارکنان و احياناً دانشجويان بخش در گردهمائيهاي مربوطهدانشگاه شهید باهنر کرمان | بخش مهندسی عمران | ارتباط با ما | English
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه شهید باهنر کرمان مي باشد.